Paramore Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Robert Pattinson/Edward Cullen

+9
Siouxsie
Poison;
Teps
DON LY
ştrumfiţaa.
punk_princess_luv_p.
smiley
Timeea!
dulcejulia
13 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 4]

1Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Robert Pattinson/Edward Cullen Sam Aug 15, 2009 5:40 pm

dulcejulia

dulcejulia
Para-Admin
Para-Admin

Robert Pattinson/Edward Cullen
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Ultima editare efectuata de catre dulcejulia in Joi Oct 08, 2009 10:21 pm, editata de 2 ori

https://paramore-romania.all-up.com

2Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Sam Sept 19, 2009 12:54 am

Timeea!

Timeea!
Para-Fan
Para-Fan

cand il vad pe omu' asta raman fara cunvinte, cu ochii bulbucatzi, gura deshisa sh paru' sculat pe maini!.Robert Pattinson/Edward Cullen 798858).Robert Pattinson/Edward Cullen 798858)
e absoult superb .Robert Pattinson/Edward Cullen 677692.
>Robert Pattinson/Edward Cullen 90524<.

3Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Dum Sept 20, 2009 2:09 am

Timeea!

Timeea!
Para-Fan
Para-Fan

omg.
deci e scump, frumos, adorabil, bun, minunabil, salivabil!.
am uitat ceva?Robert Pattinson/Edward Cullen 798858).Robert Pattinson/Edward Cullen 798858)
>Robert Pattinson/Edward Cullen 90524<.

4Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Dum Sept 20, 2009 4:05 pm

dulcejulia

dulcejulia
Para-Admin
Para-Admin

vroiam sa zic ceva dar e prea pervers..........k am auzit k e bun la pat

https://paramore-romania.all-up.com

5Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Dum Sept 20, 2009 6:00 pm

Timeea!

Timeea!
Para-Fan
Para-Fan

mdea, am auzit sh eu .Robert Pattinson/Edward Cullen 912572.Robert Pattinson/Edward Cullen 798858.:-J
cik a zis fosta prietena, care o fii aia sh unde a declarat nu se sthie!.Robert Pattinson/Edward Cullen 798858).Robert Pattinson/Edward Cullen 798858).
in fine. 8-|
>Robert Pattinson/Edward Cullen 90524<.

6Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Sam Sept 26, 2009 4:19 am

smiley

smiley
Para-Kid
Para-Kid

am citit acum un interviu cu rob:X

uitati ideile principale..
-a spus ca a mers la castingul pe twilight numai ca sa o intalneasca pe Kristen
-iese rar din cas, insa cand o face este asaltat de fane
-spune ca in viata reala este o epava, iar cea care face ca treaba sa mearga bien la filmari este Kristen...
- a mai spus ca a existat o atractie intre el si Kriste, si ca a aflat ca a si cerut`o de sotie printr`un sms:)) a spus ca nu isi aduce aminte ca ar fi intrebat`o , dar Kristen zice ca asta a facut , insa nu face 2 face ci prin sms, deci probabil u l`a trimis el:P
-spune ca in "new moon" vor fi efecte speciale mult mai uternice decat in "twilight"
-daca ar fi muritor ca Edward ar invata franceza, sau ar sta 2 saptamani non-stop s ainvete sa cante la pian, mare lui pasiune...( a mai spous rob)
-spuen ca nu are personalitate pentru roluri de heartbreaker
-a mai spus ca Kristen e o adevarata prietena si ca se sustin unul pe celalalt;)Robert Pattinson/Edward Cullen 444254

7Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Sam Sept 26, 2009 4:20 am

smiley

smiley
Para-Kid
Para-Kid

as fi vrut sa scriu tot interviul aici, dar e foarte lung...
astea sunt ideile princioale...

8Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Sam Sept 26, 2009 4:39 am

smiley

smiley
Para-Kid
Para-Kid

cate ceva despre Robert Pattison:X

-la inceputul carierei:): "semanam u o femeie pana acum cativa ani...si pentru ca nu am facut sprt,aratam destul de aiurea.Nu am fost niciodata bun la modelling.Nu eram suficient de slabsau suficient de musculos pentru a putea intra intr`o anumita categorie.asta e si motivul pentru care mai deloc joburi..." a spus el:)
-s-a lasat sau nu de muzica?:" Nu prea mai am timp si pentru muzica.M`am cam lasat de cand am aparut pe coloana sonora!"-Ce crede desore faptul ca edward cullen este vazut ca iubitul oerfect al orcarei fete:"Intotdeauna ciudatei ca Edward Cullen atrag femeile dintr`u motiv necunoscut mie. Totus, daca nu ar fi fost un personaj d efictiune,probabil ca in reaalitate ar fi un criminal in serie.."-Rob va avea propia papusa facuta personajul edward cullen!can you be more famous than that?
-Ce fel de tipa ii plac?:"Intotdeauna sunt sOcat de ce fel de femei imi plac.Dar nu ma Axez pe un anumit gen.in general imi plac cand sunt putin crazy,este singura chestie la care ma uit in prima instanta.."-Iubeste rapul,preferatul lui fiind Eminem.ii mai plac muzica blues si John Lee Hooker si Elmore James.-Copilarie feminina[/i]:"Pana la 12 ani surorile mele ma imbracau in ferita si ma prezentau drept Claudia.Doar de la 12 ani am mers la scoala mixta si am descoperit gelul de par!"-[i]Idolii?"Imi doresc sa fiu Jack Nicholsin.Imi plac la nebunie toate gesturile lui.Pe la 13 ani , dupa ce am vazut<>, ma imbracam exact ca personajul din film!"

9Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Lun Sept 28, 2009 3:23 pm

Timeea!

Timeea!
Para-Fan
Para-Fan

rorks hight musical?Robert Pattinson/Edward Cullen 3243.
ce-mi place asta!.Robert Pattinson/Edward Cullen 798858)
doamne ce-am ras!.Robert Pattinson/Edward Cullen 798858)
>Robert Pattinson/Edward Cullen 90524<.

10Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Vin Oct 09, 2009 9:34 pm

dulcejulia

dulcejulia
Para-Admin
Para-Admin

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

https://paramore-romania.all-up.com

11Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Lun Oct 12, 2009 12:43 am

punk_princess_luv_p.

punk_princess_luv_p.
Para-Loser
Para-Loser

phhh....doamne cat de bine arata....si cica se considera urat...acum pe bune eu nu cred ca are oglinzi in casa

12Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Lun Oct 12, 2009 12:59 am

dulcejulia

dulcejulia
Para-Admin
Para-Admin

sunt altii mai frumosi ca el.dar ce il face pe el frumos e felul lui de a fi.......eu il ador pentru ce este,nu cum arata

https://paramore-romania.all-up.com

13Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Lun Oct 12, 2009 2:15 am

punk_princess_luv_p.

punk_princess_luv_p.
Para-Loser
Para-Loser

si ai uitat de zambetul ala incredibil Robert Pattinson/Edward Cullen 798858

14Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Lun Oct 12, 2009 2:26 am

dulcejulia

dulcejulia
Para-Admin
Para-Admin

da asa e.......te topesti.........de placere........dar si bobby long are un zambet frumos...cel din semnatura mea

https://paramore-romania.all-up.com

15Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Lun Oct 12, 2009 3:11 am

punk_princess_luv_p.

punk_princess_luv_p.
Para-Loser
Para-Loser

ala cine mai este? Robert Pattinson/Edward Cullen 798858)

16Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Lun Oct 12, 2009 3:55 am

dulcejulia

dulcejulia
Para-Admin
Para-Admin

prietenul lui cel mai bun dupa tom sturidge.canta cu el in trupa bad girls

https://paramore-romania.all-up.com

17Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Lun Oct 12, 2009 2:50 pm

punk_princess_luv_p.

punk_princess_luv_p.
Para-Loser
Para-Loser

canta unde? Robert Pattinson/Edward Cullen 798858) nu stiam ca rob canta intr-o trupa. si da ai dreptate si asta e frumos Robert Pattinson/Edward Cullen 90524

18Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Lun Oct 12, 2009 9:16 pm

dulcejulia

dulcejulia
Para-Admin
Para-Admin

canta mai demult in trupa bad girls cu bobby long si cu inca un baiat dar imi scapa numele acum.

https://paramore-romania.all-up.com

19Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Mier Oct 14, 2009 5:26 pm

ştrumfiţaa.

ştrumfiţaa.
Para-Admin
Para-Admin

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Revista TU a publicat un interviu cu Rob,de cand acesta a fost la Festivalul de la Cannes.
Robert,cum te simti stiind ca foarte multe fete din lumea asta viseaza la tine?
Sincer,cred ca totul face parte din iluzia asta creata de film.Nu am facut nimic extraordinar ca sa devin faimos.Totul revine la acele 5 minute de emotie pe care tu le transmiti spectatorilor.Asteptarile,visele,fanteziile,totul este o mare iluzie.Eu sunt un tip cat se poate de normal.
Te bucuri de privilegile aduse de meseria ta de actor,aparitile pe covorul rosu?
Imi place ca pot sa calatoresc prin lume,si mai ales ca pot sa participic la evenimente importante,cum este si Festivalul de la Cannes.E placut sa ai 5 minute de celebritate,dar in acelasi timp vrei sa ai si o viata normala.
Ce a fost cel mai greu pana acum?
Sa infrunt multimile.Sunt foarte timid.Cand merg pe strada si stiu ca toti oamenii de acolo se uita la mine si-mi striga numele,devin paranoic.Nu pot sta intr-un loc mai mult de 20 de minute,ca vestea circula repede si ma trezesc inconjurat de paparazzi.
Spune sincer acum,te-a ajutat in vreun fel celebritatea sa le cuceresti pe fete?
(rade).Da si nu.La inceput,fetele se simt atrase de asta,dar apoi realizeaza ca nu sunt decat un om simplu,cu bune si rele,si sunt dezamagite.Sunt ca si restul barbatilor,nu ma pot schimba in functie de preferintele tuturor,sunt eu!Gasesc multe fete care au idei preconcepute sau fictive despre mine si asta poate fi o problema.Trebuie sa recunosc,inainte sa devin faimos,credeam ca celebritatea ma va ajuta in cucerirea fetelor,dar nu e atat de usor pe cat pare,in final,daca iti place cineva,tot trebuie sa muncesti din greu ca sa fie al tau.
Ce alte lucruri ai mai invatat?
Ca trebuie sa am mare grija ce spun si cat spun.Am invatat sa nu spun prea multe.Dar asta e valabil pentru oricine,trebuie sa gandesti inainte sa vorbesti.
Inafara de meseria de actor,ce ti-ar placea sa fi?
Muzician.Sunt fascinat de muzica.O iubesc,e pasiunea mea.Cred ca as fi foarte fericit langa un pian.Mi-as putea castiga existenta din asta.
Esti constient ca viata ta se schimba definitiv?Multumita "Twilight" poti obtine ce rol vrei.
Da,dar cateodata incerc sa nu ma prea gandesc la asta pentru ca ma sperie.Am impresia ca totul se intampla atat de repede,incat nici nu am timp sa analizez fiecare lucru in parte.Poti sa-ti alegi un rol la 5 ani,sau poti sa-l faci pe primul care iti este oferit.Dar asta depinde daca vei ca lumea sa-si aminteasca de tine sau nu.
Multa lume vorbeste despre cat de superb esti.Esti de acord cu asta?
Nu prea(rade).Cand ma gandesc ca nici nu am vrut sa ma duc la auditi pentru "Twilight" ca stiam ca nu am nici o sa sansa sa fiu ales.Eu il vedeam pe Edward interpretat de un model,cu un corp perfect si cu abilitati fizice.Si eu nu ma incadrez la nici o categorie.Dupa ce am vorbit cu prieteni mei mi-am zis sa incerc.Si uite-ma acum aici.
Cum stai la capitolul iubire?
Nu sunt foarte norocos.Nu am fost indragostit cu adevarat,dar incerc sa fiu pe cat de romantic poat.Acum doi ani puteam sa abordez orice fata,dar nici una nu era interesata de mine. Daca gasesc fata perfecta,stiti ce o sa fac?O sa-i scriu mii de scrisori de dragoste!
Mai canti?
Da,cand am timp liber.Inainte,cantam mult.Imi imaginam ca o sa devin un muziciam faimos candva.Cant la pian de la varsta de 5 ani,muzica a avut un rol foarte important in viata mea.
Ce ai in comun cu Edward?
Nu stiu,sunt timid si emotiv.Am si puteri supranaturle(rade),nu,glumesc,nu am asa ceva,sunt un om normal.
Am mai gasit cateva poze noi cu Rob de la sedintele foto.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

http://mywordskillpeople.blogspot.com

20Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Vin Oct 16, 2009 2:22 pm

DON LY


Para-Loser
Para-Loser

interviu cu rob in revista 20minuten

How are you?
Pattinson: Really good. In contrast to the ‘Twilight’ shooting, being on the set of New moon was much easier and not as stressful.

There won’t be any sex scenes this time either.
Pattinson: Yes. It’s a shame although I’d find it rather strange to do those kind of scenes.

Aren’t you tired of letting the fans wait?
Pattinson: Yes, I am! However, they will have to wait until last movie.

‘Twilight’ turned you into a much sought-after heartthrob.
Pattinson: I didn’t start acting to have people scream at me when I’m walking down the street.

Does it bother you?
Pattinson: Yes!It’s a challenge!I never stay in the same place longer than 20 minutes.

You had a panic attack during the Twilight premier. Why?
Pattinson: The situation was just too much. I wasn’t allowed to stay away but normally I don’t watch my own movies.

Are you embarrassed?
Pattinson: The movie’s just not interesting to me anymore after shooting. That’s my recipe for avoiding a huge ego and depressions.

Do you sometimes read the gossip?
Pattinson: No. I don’t want to be affected by other people’s opinions.


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

http://donlyadrian.wordpress.com

21Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Sam Oct 17, 2009 12:07 am

DON LY


Para-Loser
Para-Loser

rog fetele sa lesine

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

http://donlyadrian.wordpress.com

22Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Sam Oct 17, 2009 3:53 am

Timeea!

Timeea!
Para-Fan
Para-Fan

misiune indeplinita:|.
Robert Pattinson/Edward Cullen 677692.
putzina apa?
are careva?Robert Pattinson/Edward Cullen 3243.
hai ca incep sh aici=)).Robert Pattinson/Edward Cullen 798858)
>Robert Pattinson/Edward Cullen 90524<.

23Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Sam Oct 17, 2009 1:08 pm

DON LY


Para-Loser
Para-Loser

sava water drink beer

http://donlyadrian.wordpress.com

24Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Mier Oct 21, 2009 11:57 pm

dulcejulia

dulcejulia
Para-Admin
Para-Admin

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
am blugi exact ca ai lui.mi-am luat blugi de baieti negri un pic larguti ca sa fie ca ai lui......im just a freakin robsessed
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

https://paramore-romania.all-up.com

25Robert Pattinson/Edward Cullen Empty Re: Robert Pattinson/Edward Cullen Vin Oct 23, 2009 3:29 pm

dulcejulia

dulcejulia
Para-Admin
Para-Admin

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

https://paramore-romania.all-up.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 4]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum